اخبار و مقالات

نایلکس رکابی

نایلکس رکابی

نایلکس رکابی و کاربرد آن چیست؟

نایلکس نوعی پلاستیک است که از مقاومت بسیار زیادی برخوردار می باشد و می تواند بارهای سنگین را تحمل کند. این نوع از پلاستیک در ابعاد مختلف تولید می شود. قطعا هر چه ابعاد آن بزرگ تر باشد مقاومت آن در برابر کالاهای سنگین افزایش پیدا می کند. مهم ترین مواد اولیه و ترکیباتی که در تولید نایلکس بکار می رود پلی اتیلن سنگین است.

اگر بخواهیم نایلکس رکابی و کاربرد آن را نسبت به نایلون مقایسه کنیم باید بگوییم که مقداری از نایلون مات تر است و از جنس خشک تری برخوردار است. این محصول در تره بار، میوه فروشی، فروشگاه های زنجیره ای و … برای مصرف عمومی قرار داده می شود. نایلکس ها به دلیل مقاومتی که دارند به راحتی تغییر شکل نخواهند داد و کش نمی آیند. نام دیگر نایلکس، نایلکس رکابی یا دسته دار می باشد. تولید آن در رنگ ها و کیفیت های مختلفی انجام می شود.

تولید نایلکس ها توسط برندهای مختلفی انجام می شود که اغلب کارخانجات تولید کننده آن ها را بر اساس سلیقه مشتری تولید و روانه بازار می کنند. به طور مثال برخی از آن ها در نوع رنگی ، بی رنگ، شفاف و … می باشند و برخی دیگر دارای لوگو و طرح های سفارشی هستند. در حال حاضر پرمصرف ترین نوع نایلکس، رنگ سفید و مات است که قابلیت چاپ پذیری بالایی دارند. ارزان بودن نایلکس رکابی یکی از مهم ترین عوامل در پرمصرف بودن آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *